Послуги

Математична модель створюється на базі сучасного потужного програмного комплексу ZuluThermo 7.0, розробником якого є петербурзька компанія «Політерм». Ядром програмного комплексу є геоінформаційна система, створена з використанням самих останніх досягнень в області геоінформаційних технологій.

Детально

Ми маємо повний пакет дозволів, допусків та ліцензій для виконання проектних робіт

Детально

Наше підприємство має великий досвід роботи, кваліфікований персонал, необхідні ліцензії та обладнання для проведення монтажних робіт будь-якої складності.

Детально

сервіс, ремонт і модернізація обладнання «ТЕПЛОЕНЕРГО»

Детально

Завод «ДАН», що входить до складу корпорації «ТЕПЛОЕНЕРГО»™, пропонує свої послуги з металообробки та виготовлення металоконструкцій.

Детально

ТОВ «Завод енергетичного обладнання «ДАН» спеціалізується на виготовленні деталей і вузлів різної модифікації з різного металопрокату, ливарних і кованих заготовок шляхом їх механічної обробки з подальшим складанням у готовий виріб.

Детально

Фахівці нашої компанії виконають розрахунок обладнання і відправлять файл з результатами за вказаними Вами координатами.

Детально

Як відомо, в 2014 році було підписано угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Згідно 361 - 365 статтями даної угоди передбачається широке співробітництво в галузі захисту навколишнього середовища, в тому числі у зміні клімату і захисту озонового шару. Додаток ХХХ до угоди встановлює жорсткі терміни щодо впровадження положень в цьому напрямку, тобто 2 роки з моменту набуття чинності угоди.

Детально

Сервісні можливості компанії та послуги з металообробки

Швидке зростання машинобудування, а також різних напрямків будівництва в Україні, посилення зобов'язань по впровадженню нових високоякісних деталей у виробництво, примушують пред'являти до компаній, задіяних в цій сфері, спеціальні вимоги. Але не усі підприємства, що спеціалізуються на металообробці, можуть забезпечити високу якість послуг, що надаються. Тому при пошуку такої компанії доводиться ґрунтовно потрудитися.
Процес металообробки - один з найважливіших етапів при створенні деталей в промисловості з металу (кольорового і чорного) методом зняття стружки або деформації.

Надання послуг

Компанія "Теплоенерго" надає послуги з металообробки деталей, а також зі створення металоконструкцій. Фахівці компанії в найкоротші терміни можуть виготовити для Вас вироби, які мають найскладнішу технологію.
Компанія "Теплоенерго" виконує замовлення, як по одиничному, так і по серійному виробництву на високоточному і універсальному устаткуванні з числовим програмним управлінням (ЧПУ).
Вироби регулярно перевіряються і мають відповідність із стандартами якості, дотримуються російські і українські технічні умови.
Фахівці компанії відповідально беруться за виконання поставленого завдання і можуть проконсультувати Вас з різних питань металообробки. Ціни на послуги залежать від складності поставленого завдання, але є такими, щоб споживач отримав найбільшу користь від спільної співпраці!

Є можливість замовити такі послуги з металообробки в Києві :

  • нарізання різьблення (металеві стержні від М16 до М 42, труби від 15 до 40 мм);
  • токарні роботи на різному устаткуванні: з ЧПУ(габаритні розміри заготівлі в товщині від 12 мм до 300 мм і довжині до 1200 мм), а також універсальному (габаритні розміри заготівлі в товщині до 420 мм і довжині до 3000 мм);
  • фрезерування на верстатах з ЧПУ з точністю виконання розмірів ± 0,005 мм (заготівлі заввишки до 1000 мм і розмірами 900*1900 мм);
  • нарізання металу на інструменті для термічного різання з точністю повторення контуру ± 0,35 мм;
  • нарізання з'єднання труб (діаметр труби від 24 мм до 300 мм, довжина від 100 мм до 2500 мм);
  • фарбування виробів фарбами порошкового типу.

Компанія гарантує якісне виконання замовлень в межах заданого часу, персональний підхід до кожного клієнта.
Доставку здійснюємо по містах (Київ, Харків, Одеса та інші).
За бажанням клієнта можливий також монтаж устаткування.