Розрахунок і установка гідравлічних розподілювачів в системах опалення


Новий стандарт енергоефективності опалювальних систем

Уявіть, що вам пропонують зробити опалювальну систему більш ефективною і стійкою. І зменшити при цьому споживання палива. Думаєте, таке неможливе? Ні в якому разі. Домогтися такого ефекту будь-який бажаючий зможе, скориставшись спеціальним пристроєм для твердопаливного котла. Яким саме?

Розрахунок гідрострілки від "ТеплоЕнерго"

Розрахунок і установка гідравлічного розподілювача для опаленняОпалювальні системи з примусовою циркуляцією теплоносія мають певні недоліки. Найбільшим з них є розбалансованість і значні теплові коливання, впоратися з якими дозволяє розрахунок гідрострілки для опалення. На цей додатковий вузол покладаються функції балансування опалювальної системи і її захисту (в разі автоматичного відключення).

Підбір і монтаж гідравлічного розподілювача Також гідравлічний розподілювач, розрахунок якого для малопотужних або промислових систем в найкоротші терміни проведуть фахівці "ТеплоЕнерго", необхідний для:

  • вирівнювання тиску (в багатоконтурних системах компенсує тиск, дозволяючи дотримати гідродинамічні норми, усунути вплив вторинних контурів на основний і забезпечити безперебійну роботу);
  • механічного очищення теплоносія (при правильному підборі гідрострілки служить відстійником і відфільтровує іржу, накип, шлам та інші освіти);
  • видалення повітря з теплоносія.

Завдяки цьому, істотно знижується ризик корозії і кількість окислилися металевих деталей. А отже - продовжується довговічність всієї системи.

Гідравлічний розподілювач та його установка

Вертикальна гідрострілка в системі опаленняПри монтажі опалювальної системи з твердопаливним котлом і декількома додатковими контурами важливо кваліфіковано провести розрахунок гідрострілки. Від параметрів цього пристрою, його діаметра, виду, потужності буде залежати безпека і правильність функціонування системи.

Виконати процедуру розрахунку вертикального гідравлічного розподілювача і його подальшу установку може компанія "ТеплоЕнерго". Вартість цієї послуги українські споживачі зможуть дізнатися безпосередньо на web-сайті або зв'язавшись з нашими представниками по телефону.