Здійснюємо ремонт і обслуговування теплообмінників


Невірне переконання, яке призвело до значних витрат

Регулярне хімічне промивання пластинчастих теплообмінників - марна трата коштів. Як і часта заміна ущільнень. Так вважав один з найбільших клієнтів "ТеплоЕнерго" ще рік тому. Однак постійні перепади температури і подальша відмова холодильної установки на його підприємстві, змусив його переглянути власну думку. Чому? Відповідь проста.

Обслуговування пластинчастих теплообмінників в "ТеплоЕнерго"

Ремонт пластинчастих теплообмінників в КиєвіУ складі установок комплексного холодопостачання, теплових пунктів і систем гарячого водопостачання на різних підприємствах або житлових об'єктах широко використовуються пластинчасті теплообмінники. Це дуже ефективне обладнання, яке потребує грамотного та своєчасного обслуговування. В іншому випадку, можливість підтримувати працездатність подібного обладнання – є своєчасне хімічне промивання теплообмінників. Процедура дозволить істотно збільшити термін служби пластинчастого теплообмінника і його деталей, зменшити темпи корозії. Крім того, промивка позитивно вплине на ефективність роботи всієї установки і надовго відстрочить масштабний ремонт теплообмінників.

Потреба в повноцінному ремонті пластинчастих теплообмінників може бути викликана складними умовами експлуатації і значними навантаженнями. При цьому про необхідність заходів з обслуговування, провести які можуть фахівці "ТеплоЕнерго", свідчить збільшення тепловтрати, падіння тиску і істотне зниження теплової потужності.

Недорогий ремонт теплообмінного обладнання

Ціна ремонту теплообмінників в Києві

Сервісне обслуговування, а також якісний і швидкий повноцінний ремонт теплообмінного обладнання в Києві можуть виконати тільки фахівці "ТеплоЕнерго". Кваліфікований персонал компанії візьме на себе:

  • технічне обслуговування пластинчастих теплообмінників;
  • сунення дефектів і заміну зіпсованих деталей рами;
  • заміну пошкоджених і зношених ущільнювачів;
  • збільшення потужності обладнання;
  • механічну очистку і хімічну промивку.

Хімічна промивка пластинчастих теплообмінників в КиєвіВартість обслуговування або ремонту теплообмінних апаратів буде залежати від ступеня забруднення, наявності масштабних пошкоджень, необхідності дозамовлення змінних деталей. При цьому точну ціну майстра "ТеплоЕнерго" зможуть вказати тільки після ретельного огляду теплообмінника. Замовити подібну послугу кияни можуть по телефону або через сайт "ТеплоЕнерго".