Визначення базового рівня викидів CO2


Визначення базового рівня викидів та енергоаудит об'єктів

У зв'язку з підписанням договору з Євросоюзом та відповідним розпорядженням Кабінету міністрів України вводяться квоти на викиди парникових газів. Тепер всі промислові об'єкти і підприємства повинні визначити і "узаконити" базову лінію викидів, отримавши державні квоти на CO2.

Енергоаудит обєктів жкхЗ січня 2017 визначення викидів ЦО 2 і отримання ліміту є обов'язковим. Причому за перевищення наданого об'єму газів доведеться платити державі значні штрафи. Уникнути цього і заробити на виділеній квоті дозволить своєчасний розрахунок викидів вуглекислого газу, виконати який може "ТеплоЭренго".

Розрахунок втрат тепла з трубопроводівВиконавши енергоаудит та розрахунок викиду CO2, підприємство зможе:
• докупити квоти на парникові гази в інших представників ринку;
• уникнути штрафних санкцій від держави;
• скоротити обсяг викидів, впроваджуючи енергозберігаючі технології.

Отримані в ході енергоаудиту об'єктів теплоенергетики відомості дозволять оптимізувати роботу підприємств і витрати на їх обігрів, гаряче водопостачання, електрику, а також заробити на реалізації одиниць скорочень викидів. Надлишки квоти на ЦО2 можуть бути реалізовані на європейському ринку.

Замовлення енергоаудиту та розрахунку тепловтрат підприємства

Розрахунок теплових втрат у мережахГрамотно виконати енергоаудит виробничих об'єктів і цехів в Україні можуть одиниці. Замовити таку послугу бажаючі можуть у "Теплоенерго". Компанія гарантує ретельний розрахунок теплових втрат у мережах, відсутність простоїв на підприємстві і швидкі результати перевірки.

Уточнити вартість визначення рівня викидів CO2, а також замовити енергоаудит об'єктів ЖКГ та промисловості українські підприємці можуть вже сьогодні. Зв'язавшись з нами через сайт або по телефону. Менеджери "Теплоенерго" докладно розкажуть про процедуру і відповідять на всі питання замовників.