Монтаж систем диспетчеризації котельних і промислових об'єктів


Все ще переплачуєте за нераціональну витрату ресурсів?

Уявіть, що вам запропонували скоротити витрати на управління виробничим цехом, котельні, насосної станції або багатоквартирного будинку на 30%. Думаєте, таке неможливе? Помиляєтесь! Підвищити ефективність використання ресурсів, а разом з тим - зменшити витрати дозволить монтаж однієї системи. Якої саме?

Системи диспетчеризації для підприємств і об'єктів житлово-комунального господарства

Монтаж системи диспетчеризації та управління в УкраїніСтрімке зростання вартості ресурсів, а також спроби підвищити рівень комфорту і безпеки на різних промислових і ЖКГ-об'єктах зробили системи диспетчеризації вельми популярними у вітчизняних підприємців. Подібні рішення активно впроваджуються і в багатоповерхових будинках, оснащених ліфтами, ескалаторами, найскладнішими системами вентиляції, кондиціонування, опалення, водопостачання.

Добре продумані і змонтовані системи диспетчеризації котельних, цехів і промислових будівель дозволяють максимально убезпечити експлуатацію об'єкта, підвищити надійність всіх наявних інженерних систем, знизити ризик аварійних ситуацій.

Крім цього, здійснення диспетчеризації об'єктів сприяє:

  • підвищення економічної ефективності використання мереж і обладнання;Монтаж системи диспетчеризації котельні
  • істотного скорочення витрат на електроенергію, воду та інші ресурси;
  • поліпшення комерційного обліку споживання наявних ресурсів;
  • скорочення витрат на експлуатацію об'єкта;
  • своєчасного виявлення і усунення неполадок;
  • швидкому оповіщення в разі аварійних ситуацій;
  • оперативного збору інформації про системи електропостачання, вентиляції, водопостачання, протоколювання всіх подій.

Монтаж подібної системи диспетчеризації та управління забезпечить повноцінний безперервний контроль об'єкта, що не залежить від зовнішніх впливів і "людського фактору".

Проектування і монтаж системи диспетчеризації

Проектування і монтаж системи диспетчеризації та оповіщенняРозробка проектів диспетчеризації котельних, теплових пунктів, об'єктів ЖКГ, багатоповерхових житлових будинків, різних промислових об'єктів і подальший монтаж спроектованої системи вимагають комплексного підходу. Забезпечити його можуть співробітники компанії "ТеплоЕнерго".

Наші фахівці виконають повний спектр робіт, починаючи з повноцінного аудиту і моніторингу запропонованого замовником об'єкта і закінчуючи монтажем системи диспетчеризації та її подальшої технічною підтримкою. Причому замовити проект для невеликої насосної станції або багатоповерхового офісного центру бажаючі зможуть вже сьогодні - зателефонувавши представникам "ТеплоЕнерго",або ж завітавши до центрального офісу компанії.