Монтаж, обслуговування і ремонт насосних станцій та обладнання в Києві


Скільки ви втрачаєте на обслуговуванні насосної станції?


Розпродаж. Дивіться прайс на насосні станції зі знижкою.


Встановити в багатоповерховому будинку або на виробництві насосну станцію - тільки половина справи. Адже потрібно ще забезпечити її безперебійну роботу. При будь-яких умовах експлуатації. А це досить складне завдання. Візьмете подібні труднощі на себе, або довіритесь фахівцям "ТеплоЕнерго"?

Обслуговування та ремонт промислового насосного обладнання

Технічне обслуговування та ремонт насосного обладнанняЯк обов'язковий елемент систем водопостачання, насосні станції присутні на багатьох об'єктів ЖКГ, заміських будинках і промислових підприємствах України. Призначення подібного обладнання полягає в своєчасній подачі води в конкретну будівлю. З цією метою використовуються промислові чи побутові (вихрові, автоматичні, відцентрові, зважених, каналізаційні) насосні станції.

Незалежно від типу станції і її конструктивних особливостей, обслуговування та ремонт насосного обладнання має ряд складнощів. В тому числі, необхідність:

  • ретельного моніторингу стану насосів, задвижок, кранів, змішувачів;
  • забезпечення повноцінної системи захисту (автоматичної);
  • Монтаж насосного обладнання в Україні
  • підтримки працездатності резервних насосів;
  • оперативної передачі інформації про аварії.

У зв'язку з цим технічне обслуговування і ремонт насосного обладнання вимагає особливої ​​кваліфікації і досвіду. Особливо, якщо мова йде про налагодження промислової насосної станції (значні навантаження на систему, великі обсяги рідини, високий рівень зносу деталей).

При необхідності компанія "ТеплоЕнерго" візьме на себе і монтаж насосних станцій, і подальше сервісне обслуговування встановленого на об'єкті обладнання.

Монтаж насосних станцій під замовлення

Монтаж і обслуговування насосних станцій в КиєвіЗнайти в Києві грамотних фахівців з установки насосного обладнання всіх типів не так легко, як може здатися. На монтажі насосних станцій та їх подальшої автоматизації в столиці спеціалізується компанія "ТеплоЕнерго". Ми гарантуємо своїм клієнтам якісне виконання заявок на установку і своєчасний ремонт встановлених нами систем.

Для бажаючих замовити обслуговування і ремонт насосного обладнання ціна даної послуги вказана на web-сайті "ТеплоЕнерго". Вартість налагодження насосів і масштабного сервісного обслуговування в Києві може змінитися в залежності від типу і стану обладнання, навантажень на систему і масштабів пошкоджень. Точну ціну замовники можуть з'ясувати, зв'язавшись з консультантами компанії по телефону.