Балонні гідроакумулятори DAN оптом в Києві недорого


Новинка, що скоротить ваші витрати на опалення

Мало спроектувати / змонтувати в цеху або на іншому промисловому об'єкті систему опалення / водопостачання. Набагато важливіше зробити її максимально ефективною, знизивши при цьому ризик аварій і мінімізувавши тепло втрати. А це досить складне завдання. Що ж робити? Рішення є!

Балонні гідроакумулятори від «Теплоенерго»

Купити промисловий балонний гідроакумулятор в КиєвіПідвищенню ефективності сучасних тепломереж і наявних на кожному промисловому об'єкті систем водопостачання сприяє установка потужних балонних гідроакумуляторів. Це обладнання дозволяє підтримувати оптимальний рівень тиску в гідросистемі, за рахунок зменшення / збільшення повітряної камери. При цьому істотно знижується ризик можливих аварійних ситуацій і запобігають гідравлічні удари.

Крім того, розширювальний бак (балонний гідроакумулятор) виконує кілька інших функцій:

  • підтримання тиску при вимкненому насосі;
  • захист всієї системи від попадання повітря, перепадів напруги;
  • Недорогі балонні гідроакумулятори
  • зниження рівня шуму в системі;
  • захист обладнання від передчасного зносу.

Наявність в системі такого компенсаційного бака і зберігається в ньому рідини дозволяє не включати насоси при малому водоспоживання.

Типи балонних гідроакумуляторів

У промислових гідравлічних і опалювальних системах використовуються різні по конструкції гідроакумулятори:

  • поршневі;
  • мембранні (діафрагменні);

В Україні купити гідроакумулятор будь-якого типу можна через сайт нашої компанії «Теплоенерго». Телефонуйте нам вже сьогодні.

Балонні гідроакумулятори: оптові ціни і доставка

Замовити балонний гідроакумулятор в КиєвіНадійні гідроакумулятори з високовуглецевої сталі в Києві вельми затребувані. Подібне обладнання широко застосовується при монтажі опалювальних систем на місцевих промислових об'єктах.

Підібрати оптимальний за параметрами / типу / характеристикам мембранний розширювальний бак і замовити його доставку по столиці підприємці і приватні особи можуть через сайт «Теплоенерго». Ми спеціалізуємося на продажу як балонних гідроакумуляторів оптом і в роздріб, так і іншого промислового обладнання на вигідних для замовників умовах. Причому уточнити вартість компенсаційного обладнання DAN і обумовити його доставку та монтаж можна безпосередньо при оформленні оптового замовлення зв'язавшись з представниками компанії «Теплоенерго» за телефоном.