Новини


На початку 2020 року відбулося Нагородження молодих вчених за 2019 рік у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського в місті Києві. Захід особисто відвідував Президент України – Володимир Зеленський та вручив 83 лауреатам премії для молодих учених свідоцтва й нагрудні знаки.

Подробнее

В 2016 році наша компания перша на території України поставила баки обьемом 10 000 літрів/10 бар.
5 мембранних баків були встановлені в системі опалення та кондеціювання на котельні ТОВ "УКРАЇНСЬКА ХОЛДИНГОВА ЛІСОПИЛЬНА КОМПАНІЯ.

Подробнее

В Україні розрахунок втрат тепла з трубопроводів і викидів вуглекислого газу вважається марним заняттям. Це непотрібна "головний біль", яка не принесе ніякої користі. Тільки проблеми з екологами... Але що якщо вам запропонують заробити на викидах? Причому значну суму. З недавніх пір такий поворот подій цілком реальний, завдяки пропозицією від "Теплоенерго".

Подробнее

Відео! ІТП на вул. Підвисоцького м. Київ зроблено від проекту до здачі в експлуатацію.

Подробнее

Сьогодні робота індивідуальних та центральних теплових пунктів максимально автоматизується. З метою автоматизації до тепломережі приєднуються спеціальні пристрої для збору інформації про опалювальну систему і передачу даних відомостей у централізовану инфорбазу.

Подробнее

Наша компанія спільно в кооперації з Європейськими партнерами встановила 22 автономні системи опалення в Кам'янець-Подільському.

Подробнее

Компанія Теплоенерго буде приймати участь в XXVI міжнародній конференції.

Подробнее

27 серпня 2016 року відбулося урочисте відкриття Центру енергоефективності, де одним із зразків був ІТП.

Подробнее

Енергетична компанія «ТОВ» Завод енергетичного обладнання» ДАН» пропонує до продажу модульну котельню загальною потужністю 1240 кВт, що працює на газоподібному так і на рідкому паливі.

Подробнее

Мало спроектувати/змонтувати в цеху чи на іншому промисловому об’єкті систему опалення/водопостачання. Значно важливіше, зробити її максимально ефективною, знизивши при цьому ризик аварій і мінімізувавши тепловтрати. А це доволі складне завдання. Що ж робити? Рішення є!
Подробнее

Скільки буде коштувати проектування та монтаж систем опалення на київських промислових об'єктах? Подібна робота гарантує багатотисячні витрати і проблеми. Чи можна уникнути цього і скоротити при цьому видатки? Звичайно. Яким чином? Подробнее

Для економії ресурсів і безпечного функціонування на численних промислових підприємствах, будівництвах, насосних станціях, об'єктах ЖКГ та багатоповерхових будівлях впроваджуються сучасні системи автоматизації. Вони дозволяють скоротити витрати на експлуатацію, оптимізувати роботу обладнання.

Подробнее

Уявіть, що вам пропонують зробити опалювальну систему більш ефективною і стійкою. І зменшити при цьому споживання палива. Думаєте, таке неможливе? Ні в якому разі. Домогтися такого ефекту будь-який бажаючий зможе, скориставшись спеціальним пристроєм для твердопаливного котла. Яким саме?

Подробнее

Регулярне хімічне промивання пластинчастих теплообмінників - марна трата коштів. Як і часта заміна ущільнень. Так вважав один з найбільших клієнтів "ТеплоЕнерго" ще рік тому. Однак постійні перепади температури і подальша відмова холодильної установки на його підприємстві, змусив його переглянути власну думку. Чому? Відповідь проста.

Подробнее

Встановити в багатоповерховому будинку або на виробництві насосну станцію - тільки половина справи. Адже потрібно ще забезпечити її безперебійну роботу. При будь-яких умовах експлуатації. А це досить складне завдання. Візьмете подібні труднощі на себе, або довіритесь фахівцям "ТеплоЕнерго"?

Подробнее

Уявіть, що вам запропонували скоротити витрати на управління виробничим цехом, котельні, насосної станції або багатоквартирного будинку на 30%. Думаєте, таке неможливе? Помиляєтесь! Підвищити ефективність використання ресурсів, а разом з тим - зменшити витрати дозволить монтаж однієї системи. Якої саме? Подробнее

Можливість для ОСББ знизити витрати на опалення і гарячу воду на 20 - 25%.

Подробнее

Підвищення енергоефективності обладнання на вашому підприємстві, а також його технічне обслуговування та ремонт.

Подробнее