Місія та цінності

Основна місія

Максимально знизити фінансові витрати споживачів і підвищити рівень їх життя, використовуючи енергозберігаюче обладнання «ТЕПЛОЕНЕРГО».

Наше бачення:

  • РОЗВИТОК – створення нових товарних ніш на ринку і постійно розширення асортименту продукції.
  • ЗАДОВОЛЕНІСТЬ ЗАМОВНИКА - увагою до його потреб, швидкістю реакції на його запити, високою якістю продукції, послуг та сервісу «ТЕПЛОЕНЕРГО».
  • ДОСКОНАЛІСТЬ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ - стійкість бізнес-моделей, ефективне управління великими проектами, постійне удосконалення операційних процесів і технологій.

Наша головна рушійна сила і основа успіху - професіонали, об'єднані загальною корпоративною культурою, які розділяють цінності «ТЕПЛОЕНЕРГО»:

Увага до клієнта/замовника

Ми поважаємо і цінуємо наших клієнтів/замовників. Ми ретельно вивчаємо потреби клієнтів/замовників і прагнемо максимально задовольнити їх потреби. Ми розвиваємося разом з ними і для них - вдосконалюємо наші технології і сервісне обслуговування.

Ефективність і оперативність

Ми прагнемо досягати максимального результату, впроваджувати інновації, приймати правильні та своєчасні рішення, добиватися чіткого їх виконання і оптимально використовувати наші ресурси.

Повага до людей

Ми прагнемо бути привабливим роботодавцем, який піклується про своїх співробітників. Ми представляємо гідні умови праці. Справедливо оцінюємо діяльність співробітників і їх ініціативи. Створюємо умови для їх самореалізації та розвитку всередині компанії.

Командна робота

«ТЕПЛОЕНЕРГО» - команда однодумців. Ми поділяємо бачення і цілі підприємства і ведемо її до успіху. Наші дії ґрунтуються на довірі, відповідальності, спільному пошуку оптимальних рішень і їх реалізації. Ми максимально використовуємо потенціал і професіоналізм усіх членів команди.

Єдність

Єдність команди «ТЕПЛОЕНЕРГО» - фундаментальний принцип і необхідна умова створення високої вартості підприємства.

У нових економічних умовах ми, використовуючи енергію кризи, підвищуємо прибутковість бізнесу, прагнемо увійти в число європейських лідерів забезпечення енергоефективності та енергозбереження.