Про компанію

  
Повна довіра до «ТЕПЛОЕНЕРГО» ™ з боку партнерів і споживачів відкриває перед нами великі перспективи розвитку на світовому ринку.


       «Теплоенерго» - це провідна компанія на ринку України, перший вітчизняний виробник розбірних пластинчастих теплообмінників, індивідуальних теплових пунктів і насосних станцій підвищення тиску і пожежогасіння. Ми створили еліту інженерів і конструкторів, які високопрофесійно здатні проводити розрахунки, підбір, моделювання складних виробів і систем, а також виконувати проектування на рівні світових стандартів.

    Наші вироби 25 років надійно служать Вам, підтверджуючи високу якість виробленої нами продукції. «Теплоенерго» працює в різних сегментах індустрії, енергетики, нового будівництва і модернізації існуючих будівель і споруд.
    
    Ми готові виконати для Вас замовлення будь-якої складності з енергоаудиту, проектування виробництва, монтажу та пусконалагодження. Встановлене наше обладнання буде надійно  працювати в середньому 20-25 років, а якщо необхідно - ми виконуємо промивку, ремонт та заміну. Автоматизуючи процеси, Ви можете замовити обладнання з функцією діспетчерезаціі.

    Вся продукція в процесі виробництва проходить контроль і тестування, повністю готова до установки, підключення та експлуатації. Ми працюємо в співдружності з багатьма європейськими партнерами, що робить нас більш ефективними. Наша продукція має всі сертифікати, що підтверджують якість, надійність, безпеку, енергоефективність.