Про компанію

«Теплоенерго» - це провідна компанія на ринку України, перший вітчизняний виробник розбірних пластинчастих теплообмінників, індивідуальних теплових пунктів і насосних станцій підвищення тиску і пожежогасіння. Ми створили еліту інженерів і конст-рукторів, які високопрофесійно здатні проводити розрахунки, підбір, моделювання складних виробів і систем, а також виконувати проектування на рівні світових стандартів.

читати далі

Всі новини

Новини

Новини

На початку 2020 року відбулося Нагородження молодих вчених за 2019 рік у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського в місті Києві. Захід особисто відвідував Президент України – Володимир Зеленський та вручив 83 лауреатам премії для молодих учених свідоцтва й нагрудні знаки.

В 2016 році наша компания перша на території України поставила баки обьемом 10 000 літрів/10 бар.
5 мембранних баків були встановлені в системі опалення та кондеціювання на котельні ТОВ "УКРАЇНСЬКА ХОЛДИНГОВА ЛІСОПИЛЬНА КОМПАНІЯ.

Купити гідроакумулятор для системи водопостачання та опалення в Києві

На вітчизняному ринку енергетики все частіше з'являється необхідне в системі опалення обладнання від відомих зарубіжних брендів. Однак такі новинки не змогли вплинути на становище компанії "ТеплоЕнерго". Більше 12 років ми залишаємося найбільшим виробником енергозберігаючого обладнання, в тому числі - гідроакумуляторів для систем водопостачання та опалення, резервуарів для насосів, мембранних розширювальних баків для ринків України, СНД і Європи.


Виробничі потужності компанії зосереджено на базі ТОВ «Заводу енергетичного обладнання» ДАН, розташованого в Київській області. Все вироблене нами обладнання та техніка - сертифіковані в Україні, що дозволяє будувати і модернізувати системи опалення / водопостачання, очищення води, автоматизації та диспетчеризації різних житлових і промислових споруд.

Чому за гідроакумуляторами тільки до нас?

Уявіть, що вам потрібно змонтувати надійну опалювальну систему. Що для цього потрібно? Просто укласти трубопровід, підключити котел і радіатори явно недостатньо. Систему потрібно убезпечити, встановивши гідроакумулятор, який знижує ризик кидків тиску. Але де купити гідроакумулятор в Україні за адекватною ціною?
І як знайти дійсно надійне обладнання?
Допоможуть в цьому питанні фахівці "ТеплоЕнерго". Головний напрямок діяльності компанії - виробництво надійних гідроакумуляторів для гарячої води і опалювальних систем.
Залежно від потреб споживачів, купити гідроакумулятор в Україні можна з різним обсягом, способом накопичення енергії і для різних цілей:
  • баки для гарячої води (підтримують тиск, захищають від гідроударів, перешкоджають передчасному зносу насосів);
  • моделі для холодної води (здатні виконувати ті ж функції у високотемператуному середовищі);
  • гідроакумулятор для опалення.
Крім того, компанія "ТеплоЕнерго" пропонує купити гідроакумулятор з різними способами установки. Можливий горизонтальний або вертикальний монтаж агрегатів.

Розширювальний бак для опалення і для систем водопостачання

Гідроакумулятор купити можна для водопостачання і опалювальних систем різної потужності (промислових і побутових). Встановлений в контурі розширювальний бак приймає на себе частину рідини, поглинаючи надмірний тиск. Це дозволяє підтримувати необхідний рівень тиску в системі, запобігти від гідроударів і аварійних ситуацій. Крім того, таке обладнання істотно продовжує термін експлуатації насосів.
Купити гідроакумулятор в Києві для систем водопостачання можна і в якості своєрідного накопичувального резервуара з запасом води на випадок позапланового відключення. Для бажаючих купити в Києві об'ємний гідроакумулятор ціна приладу вказана в online-каталозі "ТеплоЕнерго".

Вартість обладнання від "ТеплоЕнерго"

Для опалювальних систем високого тиску розширювальний бак практично незамінний. Ціна гідроакумулятора для опалення досить висока і залежить від обсягу резервуара, модифікації і особливостей мембрани. При цьому покупка агрегату легко окупається за рахунок:
  • зниження числа аварійних ситуацій;
  • збільшення ресурсу роботи насосів;
  • запобігання пов'язаних з гідроударами поривів трубопроводу і поломок устаткування.
Уточнити ціну пристрою і замовити бак для гарячої води від виробника українці можуть на сайті "ТеплоЕнерго". Ми поставляємо надійне обладнання власного виробництва і гарантуємо його швидку доставку по Києву і в Україні.
З підбором оптимальної за характеристиками моделі гідроакумулятора або компактної насосної станції також допоможуть консультанти "ТеплоЕнерго". Оформити замовлення чи задати будь-яке запитання можна вже сьогодні. Online або за телефонами.